Načítání dat...
Otázky

Čím se liší prodlužování řas Noble Lashes od ostatních metod prodlužování?

Prodlužování řas metodou Noble Lashes je profesionální procedura, během které se umělá řasa připevní jedna po druhé na řasu přirozenou. Díky své pružností jsou řasy prostě jako vlastní. Procedura aplikace je relaxující a trvá 60 až 175 minut. Naše řasy jsou voděodolné, takže můžete plavat, cvičit, chodit do sauny, řasy budou neporušené. Budete mít hustší a delší řasy bez použití řasenky.

 

Jaký může být nový efekt?

Efekt prodloužení závisí na zakřivení vaší přírodní řasy a na tom, co se Vám líbí. Nabízíme řasy různé síly (tloušťky) a délky, díky kterým můžete:

 

obrazekzahustit řídké vlastní řasy

obrazekzískat přirozený vzhled

obrazekzískat zrušující pohled

obrazekzískat efekt „kočičího oka”

 

Čím se liší řasy Noble Lashes od ostatních umělých řas?

Noble Lashes jsou výrobky nejvyšší kvality. Naše řasy jsou vyráběny z hedvábí s přidáním syntetické látky -  tak jsou trvanlivé a udržují tvar. Nabízíme všechny tvary a druhy řas, garantujeme velké množství stylizací.

 

Musím se po prodlužování o řasy starat jinak než o přirozené?

Procedura Noble Lashes umožňuje vést svobodný a aktivní život. Zjistěte víc o domácí péči
u Vaší kosmetičky nebo klikněte tento link:

Péče o prodloužené řasy

 

Jak dlouho můžu nosit řasy Noble Lashes?

Přírodní řasy vypadnou a nahradí se novými průměrně každých 60 až 90 dnů. Pro nejlepší efekt doplňte řasy každých 4 až 5 týdnů. Tato procedura trvá jen 60-90 minut a je dobře když se dělá pravidelně.

 

Jak se připravit k aplikaci řas Noble Lashes?

Před aplikací nepoužívejte kleštičky ani řasenku. Vyjměte kontaktní čočky  a očistěte řasy pomocí odličovače make-upu na bázi vody.

Víčka a řasy musí být čisté a suché. Nepijte kávu ani nepoužívejte stimulanty (dejte pozor na pilulky na hubnutí), protože mohou způsobit třes víčka, což prodlouží nebo znemožní aplikaci.


Je aplikace bezpečná?

Aplikace Noble Lashes vykonávaná certifikovaným odborníkem, který používá naše originální výrobky, je naprosto bezpečná.

Lepidla Noble Lashes nenechají žádné stopy a jsou bezbarvá. Řasy jsou odolné proti vodě, potu, slzám a vysoké teplotě. Noble Lashes garantuje kvalitu a bezpečnost.

Správně prodloužené řasy nezpůsobí nekomfort, neobtěžují, nepíchají, vypadávají po jedné (stejně jako vlastní řasy). Aplikace neovlivňuje vypadání vlastních řas. Na místo staré roste nová, zdravá řasa, a tak můžete nalepit další umělou řasu.